KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713079
nr 1271 3079
Oidentifierad konstnär. Signerad Ruthagen, 1981, signerad, Gamla Stan. Olja på duk, 50x40 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:11:46
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm